Refrigerated

Any questions? Call us!
+48 605 174 003 / +48 609 805 004

Don’t miss new offers!
Sign up for our newsletter!

Nie znaleziono ofert spełniających kryteria.

Sprzedaż naczep chłodni

Naczepa typu chłodnia to konieczność dla firm z Poznania, które zajmują się transportem towarów w niskich temperaturach. Dzięki niej przewieziesz w odpowiednich warunkach produkty spożywcze takie jak mrożonki, wędliny, mięso czy nabiał. Dobrej jakości nowa naczepa chłodnia wiąże się jednak z wysoką ceną, która może obciążyć budżet. 

Naczepy Chłodnie

Professional consulting
We know how things are done, and we will be happy to advise!

Naczepy Chłodnie

Handling formalities
We provide service and support in dealing with formalities.

Używane naczepy typu chłodnia

Pozkrone to firma z Tarnowa Podgórnego koło Poznania, która skupuje i sprzedaje naczepy-chłodnie poleasingowe i używane uznanych producentów, takich jak Krone i Schmitz. Mamy 25 lat doświadczenia, dzięki czemu znamy się na swojej pracy, dlatego potrafimy sprawnie i rzetelnie ocenić stan naczepy-chłodni oraz innego rodzaju naczep. Prowadzimy sprzedaż naczep dla klientów z Poznania z różnych roczników i wraz z solidnym wyposażeniem dodatkowym. Jeśli szukasz więc naczepy blisko Poznania w dobrym stanie, zdecyduj się na ofertę Pozkrone. 


Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz pliki cookies.
Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień. Dowiedz się więcej: Privacy policy