Naczepy chłodnie

Masz pytania? Zadzwoń!
+48 605 174 003 / +48 609 805 004

Nie przegap nowych ofert!
Zapisz się do newslettera!

Krone Chłodnia, Vector 1350
Krone Chłodnia, Vector 1350
Rok produkcji: 2017

Sprzedaż naczep chłodni

Naczepa typu chłodnia to konieczność dla firm z Poznania, które zajmują się transportem towarów w niskich temperaturach. Dzięki niej przewieziesz w odpowiednich warunkach produkty spożywcze takie jak mrożonki, wędliny, mięso czy nabiał. Dobrej jakości nowa naczepa chłodnia wiąże się jednak z wysoką ceną, która może obciążyć budżet. 

Naczepy Chłodnie

Profesjonalne doradztwo
Znamy się na rzeczy i chętnie doradzimy!

Naczepy Chłodnie

Obsługa formalności
Zapewniamy obsługę oraz wsparcie przy formalnościach.

Używane naczepy typu chłodnia

Pozkrone to firma z Tarnowa Podgórnego koło Poznania, która skupuje i sprzedaje naczepy-chłodnie poleasingowe i używane uznanych producentów, takich jak Krone i Schmitz. Mamy 25 lat doświadczenia, dzięki czemu znamy się na swojej pracy, dlatego potrafimy sprawnie i rzetelnie ocenić stan naczepy-chłodni oraz innego rodzaju naczep. Prowadzimy sprzedaż naczep dla klientów z Poznania z różnych roczników i wraz z solidnym wyposażeniem dodatkowym. Jeśli szukasz więc naczepy blisko Poznania w dobrym stanie, zdecyduj się na ofertę Pozkrone. 


Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz pliki cookies.
Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności