Naczepa Chłodnia Wymiary – Wysokość i Długość

Naczepa chłodnia – co to oznacza dla przedsiębiorstwa? To doskonała możliwość transportu towarów bez naruszania ich specyfikacji, niezależnie od warunków atmosferycznych. Przewóz żywności, leków, produktów chemicznych, a nawet elektroniki gwarantują solidnie wykonane naczepy chłodnie. Wyposażone w agregaty chłodnicze pozwalają regulować temperaturę w zakresie od -30 do +30 stopni ℃, dzięki czemu nie musisz ograniczać się do transportu tylko jednego towaru. Naczepa chłodnia i jej wymiary zależą od konkretnego producenta, dlatego tak ważne jest sprawdzenie odpowiednich parametrów przed dokonaniem zakupu.

Jakie wymiary mają naczepy chłodnie?

Wymiary naczepy chłodni nie są jednakowe, dlatego warto zapoznać się dokładną dokumentacją techniczną, która umożliwi właściwy wybór modelu. Poniżej znajdziesz przykładowe wymiary dla naczepy o długości 13,31 m oraz masie własnej 9 000 kg (w zależności od wyposażenia i agregatu chłodniczego):

  • wysokość naczepy chłodniej – 2,65 m,
  • szerokość – 2,46 m,
  • dopuszczalna ładowność – 22000 kg,
  • objętość załadunkowa – 85 m3.

Pamiętaj, że naczepa chłodnia i jej wymiary wewnętrzne różnią się o kilkadziesiąt centymetrów. Firma Pozkrone, dzięki szerokiemu asortymentowi, pozwala dopasować naczepy ciężarowe do potrzeb, a umiejętność aktywnego słuchania zespołu oszczędzi czas związany z formalnościami. U nas znajdziesz również serwisowane naczepy używane na sprzedaż.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz pliki cookies.
Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności