Skup naczep Poznań i Tarnowo Podgórne

Masz pytania? Zadzwoń!
+48 605 174 003 / +48 609 805 004

Nie przegap nowych ofert!
Zapisz się do newslettera!

Chcesz sprzedać naczepę na terenie wielkopolski? Trafiłeś na doświadczonego dealera! W Pozkrone prowadzimy odkup naczep w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym, oferując przy tym korzystne ceny. Mamy wieloletnie doświadczenie – od ponad 25-lat nasi specjaliści zajmują się sprzedażą naczep nowych i używanych. Zapewniamy konkurencyjną wycenę, dostosowaną do faktycznego stanu technicznego Twojej naczepy.

Profesjonalny skup naczep używanych w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym

W Pozkrone zależy nam, aby nasz klient był zadowolony z przebiegu transakcji odkupu naczep. Z tego względu zatrudniamy fachowców, którzy po weryfikacji technicznej bezbłędnie ocenią stan Twojej naczepy. Następnie na podstawie dokumentacji i przeprowadzonej rozmowy, zaoferujemy Ci korzystną cenę za każdą używaną naczepę. Prowadzimy jednocześnie sprzedaż naczep w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym, co przekłada się na dużą znajomość branży i aktualnych cen rynkowych. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone modele niemieckich firm, takich jak Krone, Koegel czy Schmitz. Zależy nam na rzeczowo przeprowadzonej transakcji, ponieważ nastawieni jesteśmy na utrzymywanie stałych kontaktów z naszymi klientami. Skupujemy większość używanych naczep, w tym firanki, furgony czy chłodnie. Postaw na sprawdzony skup i konkurencyjną wycenę Twojej używanej naczepy w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym.

Działamy od ponad 25 lat

W naszej codziennej pracy stawiamy na wysokiej jakości obsługę. Odkupujemy lub bierzemy w rozliczeniu naczepy prawie każdej marki. Dzięki temu dysponujemy różnymi typami pojazdów używanych, m.in. chłodniami, furgonami czy firanami.

Naszym celem jest budowanie silnych relacji zarówno z naszymi klientami, jak i partnerami biznesowymi. Oferujemy pełen dostęp do naszego asortymentu naczep, a także udzielamy wszelkich informacji na temat jakości i różnorodności usług, których klient może potrzebować, minimalizując czas i koszty w całej naszej współpracy.

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą floty, zgłoś się do nas. Cały proces jest bardzo prosty: oddajesz nam swój pojazd do wyceny, wybierasz nowy lub używany, dopłacasz odpowiednią kwotę lub wybierasz inną formę finansowania np. leasing i masz naczepę gotową do dystrybucji.

Możesz na nas liczyć!

Odkup naczep
Szybka wycena

Oferujemy korzystne rynkowe warunki skupu aut. Zapytaj o wycenę swojego pojazdu!

Odkup naczep
Profesjonalne doradztwo

Znamy się na rzeczy. Chętnie doradzimy Tobie w kwestiach sprzedaży naczepy.

Odkup naczep
Obsługa formalności

Zapewniamy najlepszą obsługę oraz profesjonalne wsparcie przy formalnościach.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz pliki cookies.
Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności