Naczepa Mulda – co to jest?

Aby dobrze wybrać naczepę, musisz zdawać sobie sprawę z jej cech i przeznaczenia. Jedną z opcji do wyboru stanowi naczepa mulda – co to jest, wyjaśniamy w dzisiejszym artykule. Najistotniejszą zaletą tego rodzaju sprzętu jest możliwość bezpiecznego przewozu stali walcowanej w kręgach. Do transportu tego materiału wykorzystuje się specjalne koryta. Naczepą typu coilmulde można przewozić również inne ciężkie towary takie jak rury o dużych średnicach lub stalowych konstrukcji. Jeśli wyposażysz ją również w dodatkowe akcesoria, będzie można ją używać do transportu produktów z wielu innych branż np. sprzętu AGD. 

Dlaczego warto kupić naczepę muldę?

Coilmulda to naczepa, ale co to jest dokładnie? To nieoceniona pomoc dla Twojej firmy! Dzięki wzmocnionej konstrukcji możesz nią wozić stal walcowaną po całej Europie, co nie byłoby możliwe przy użyciu standardowej naczepy. Towar jest zabezpieczony pod względem stabilności, dzięki czemu minimalizujesz ryzyko wypadku. Kolejnymi zaletami naczepy muldy są szczelność oraz łatwość i wygoda załadunku.

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości naczepy ciężarowe, skorzystaj z usług Pozkrone. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i oferujemy różnego rodzaju naczepy używane na sprzedaż, w tym naczepy typu coilmulde. Proponujemy jedynie pojazdy uznanych producentów, takich jak Krone czy Schmitz. Prowadzimy również odkup naczep, więc jeśli chcesz sprzedać swoją – zgłoś się do nas.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony akceptujesz pliki cookies.
Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień. Dowiedz się więcej: политика конфиденциальности